Kontaktuje nás


  Vyplňte formulár

  alebo nás kontaktujte

  telefonicky: +421 918 967 101 emailom: hello@comfortfinance.sk

  Benefity pre zamestnancov

  Benefity pre zamestnancov

  Firme sa darí, ale neustále hľadáme kvalitných ľudí a trápime sa s fluktuáciou. Ako zaujať, udržať a motivovať pracovnú silu?
  Prekvapivo ľudia neodchádzajú primárne kvôli výške mzdy, ale ak ich nič nedrží, tak už aj pár eur navyše zaváži.
  Niekoľko rokov dozadu možno stačili lístky do kina či občasný teambuilding, ale dnes svoju hru musíte posunúť ďalej. Náplň práce a výšku mzdy neovplyvníme, ale môžeme Vám pomôcť nastaviť kvalitný program benefitov. Okrem finančných benefitov ako skupinové poistenie, 2., 3. a 4. pilier môže obsahovať aj vzdelávanie v oblasti financií a profesionálny servis na pracovisku.

  Ak sa Váš zamestnanec trápi s vybavením hypotéky, alebo premýšľa, ako zaplatí svoje mesačné záväzky, určite sa na plno nesústredí na prácu.
  Uvažujeme nad benefitmi pre zamestnancov a stravné lístky a permanentky do fitness centra sa nám zdajú mierne zastaralé. Čo je dnes štandard a ako je na tom konkurencia/svet?
  Podľa odvetvia a počtu zamestnancov Vám ukážeme, kde sa dnes nachádza Vaša konkurencia a ako to funguje v zahraničí.
  Ak ste menšia firma a uvažujete nad touto témou, máte náskok. Väčšina vašej konkurencie rozdáva na Vianoce fľašu vína. Ak máte viac ako 500 zamestnancov, firemné benefity ponúka takmer každý Váš konkurent. Umenie je vedieť sa odlíšiť.

  Program benefitov pripravujeme každej firme na mieru. Nejde len o rozpočet, ale aj o to, čo tými benefitmi chcete svojim zamestnancom o svojej firme a filozofií povedať. Zelené investovanie? Istota pre ich rodiny? Financial wellbeing? To všetko nájdete v komforte.
  3. pilier máme. Aké sú iné alternatívy?
  Po toľkých legislatívnych zmenách majú už aj autori dôchodkových pilierov výhrady k dnešnému nastaveniu systému.
  Neznamená to nevyhnutne, že nie je dobrý, ale povedzme si otvorene – má svoje medzery. Neznalosť výrazne ovplyvní výsledky. Správnym nastavením môžete značne zmeniť kvalitu života svojich zamestnancov.

  A to sme ešte ani nezačali s debatou o 4. pilieri, skupinových zľavách pri poistení len pre vašich zamestnancov, edukácií… V Comforte sme na toto odborníci.
  Chcem poskytnúť svojim zamestnancom pridanú hodnotu. Podporujem work/life balance, ale nechcem práve organizovať jógu na pracovisku.
  Sme tu pre Vás.
  Máte pocit, že zamestnanci sa nesústredia na prácu a riešia pri káve ako vybaviť hypotéku? Alebo si neustále pýtajú vyšší plat, lebo ju nestíhajú splácať? Nevážia si benefit v podobe firemného auta, príspevku na 3. pilier, či poistenie?

  Od základov hospodárenia, cez ideálne finančné miery až po fungovanie dôchodkového systému. Po krátkom rozhovore a dohode s personálnym oddelením vieme nastaviť program vzdelávania tak, aby naplnil Vaše očakávania.

  Novinky

  Čo sa tohto roku (ne)stalo, hoci sme sa báli

  13 december 2023

  Ako zabezpečiť deťom slušnú budúcnosť

  28 september 2023
  Všetky novinky