Kontaktuje nás


  Vyplňte formulár

  alebo nás kontaktujte

  telefonicky: +421 918 967 101 emailom: hello@comfortfinance.sk

  O nás

  Niektorí z nás študovali v zahraničí, niektorí pracovali v nadnárodných korporáciách či advokátskych kanceláriách, alebo ekonomických denníkoch.

  Za tie roky, ktoré sme strávili vo svete financií, sme si uvedomili podstatnú vec.

  Nie je to iba o číslach a parametroch, ale aj o vašich konkrétnych cieľoch a komforte.
  Peniaze by nemali znamenať stres, mali by byť prostriedkom na to, ako žiť pokojný a slušný život. Dokážeme nielen ochrániť váš majetok, ale aj zabezpečiť sporenie na štúdium vašich detí. Sme tu pre vás či už chcete investovať, alebo len potrebujete mať istotu, že za každých okolností bude o vašu rodinu postarané.

  Mimoriadne dôležitý je pre nás osobný prístup. Svet financií dokáže byť komplikovaný a ukrýva množstvo potenciálnych rizík. Jedno zlé rozhodnutie môže mať dlhodobé následky. Je preto dôležité mať sprievodcu, na ktorého sa vždy môžete spoľahnúť a ktorý pozná cestu, ktorou by ste sa mali vydať práve vy. Sme tím profesionálov, ktorý do vašich financií prinesie komfort. S osobným prístupom, jednoducho a digitálne.

  Tím

  Matúš Madlenga

  Matúš bol od detstva veľmi ambiciózny. Najprv chcel byť rušňovodič, potom ho lákalo podnikanie. Vďaka niekoľkoročnej skúsenosti so starostlivosťou o najväčších maklérov so zameraním na neživotné poistenie na trhu však nakoniec využil príležitosť stať sa jedným z nich.

  Zistil, že spokojnosť klienta je pre neho minimálne rovnako dôležitá ako jeho vlastné ambície. K obľúbeným zimným športom ako ľadový hokej a snowboard nedávno pridal aj otužovanie. Wim Hof tras sa!

  Tomáš Krídl

  Náš muž za kormidlom bol vždy zvedavý a ľahko sa nadchol pre nové veci. Aj preto pred 15 rokmi zmenil kurz a ako nádejný snowboardista paradoxne začal kariéru vo financiách. Má rád všetko britské. Špeciálne Londýn. Avšak nielen preto, že je centrom svetového finančného diania.

  Učarovala mu najmä kombinácia starosvetskej elegancie s charakteristikami moderného mesta. Ak sa popri financiách radi porozprávate o architektúre, dizajne alebo windsurfingu, je to váš človek.

  Mária Mikerová

  Mayka zo skúseností získaných počas 25 rokov vo financiách pochopila, že peniaze sú výsledkom životných rozhodnutí.

  Počas spolupráce s klientom dáva dôraz na hodnoty, ktoré sú jej vlastné: dôvera, česť, rešpekt a úcta. Prezentuje starostlivosť o súkromné i firemné financie rečou, ktorej porozumie každý. Spokojní klienti sú jej najväčšia motivácia a výzva. Namaste🙏

  Leo Šátek

  Pripravte sa na intelektuálnu nálož. Ekonómiu vyštudoval s červeným diplomom. Keď pracoval v novinách, kládol otázky slovenskému premiérovi.

  A teraz sa chystá aj na vás! A keď práve nedáva tie správne otázky, oddáva sa hudbe a vareniu. Príspevok z jeho kuchyne zdieľal na Instagrame dokonca aj Bryan Adams. S vlastnou kapelou sa mu ako basgitaristovi ešte preraziť nepodarilo, ale ťažkú hlavu si z toho nerobí. Začal sa totiž učiť hrať na gitare, tak je iba otázkou času, kým začne sláva klopať na dvere!

  Juraj Frgelec

  Študoval rovnakú fakultu ako bývalý minister financií pán Mikloš. Nenechajte sa zmiasť jeho humorom a tým, že o číslach až tak veľa nerozpráva.

  Neznamená to, že im nerozumie. Jedna vec je istá, na stretnutie s klientom nejde, pokiaľ si nie je na 100 % istý riešením. Pracoval v nadnárodných korporáciách, manažoval dopravu po celej planéte, ale na financiách ho zaujalo, že výsledky svojej práce u klientov vidí z prvej ruky. Tak ako má rád výzvy v práci, tak aj v športe. Skúste spraviť napríklad 200 zhybov za deň.

  Michal Marták

  Michal je síce jeden z najmladších členov tímu, ale už má za sebou právnickú prax. Popri práci v advokátskej kancelárii si uvedomil, že radšej ako pripravovať podklady pre biznismenov, bude biznis sám robiť.

  Vo voľnom čase sa venuje cvičeniu s vlastnou váhou, lebo ako sa hovorí, v zdravom tele zdravý duch. S Michalom odporúčame stretnutie radšej na káve alebo obede, ako večer pri drinku. Opatrne, pochádza totiž z Bošáce.

  Stanislava Balašková

  Aj keď Stanka pochádza z hudobníckej rodiny (rodičia pre ňu mali vysnívanú kariéru klaviristky), nakoniec ju zlákali financie.

  Po rokoch získavania skúseností v prvej línii (obchode) a živote v zahraničí dnes prostredie pre obchodníkov a klientov vytvára. A rýchle ruky z klavíra sa dnes realizujú na klávesnici. Miluje turistiku a sníva o návšteve Machu Picchu. A keďže jej dospelá dcéra sa chystá na život v Amerike, odkiaľ je to do Peru už len na skok, verí, že jej sen o návšteve strateného mesta Inkov sa možno čoskoro stane realitou.

  Tomáš Janečko

  Tomáš na vysokej škole študoval hudbu a už počas štúdií pochopil, že sila je v kolektíve. Či už hovoríme o rockovej kapele, orchestri (v oboch hral!), alebo o práci vo financiách.

  Výnimočný výsledok vždy vzniká kombináciou úsilia. S kolegami na back office sa stará o to, aby nám to vo firme ladilo. Keď majú všetci naponáhlo alebo sa deje niečo nepredvídané na finančných trhoch, Tomáš vie situáciu vždy odľahčiť vtipom. Nenadarmo sa hovorí, že tichá voda brehy myje. Okrem hudby má rád šport a vďaka Lei (krásna fenka z útulku) sa v poslednom čase stále viac pohybuje v prírode.

  Ján Karacsony

  Nájsť perfektného parťáka k Tomášovi a Stanke na support nebolo jednoduché, ale nakoniec sa to podarilo. Aj keď jeho menovec (ktorého palác dodnes patrí medzi najhonosnejšie na bratislavskej Štefánikovej ulici) bol významný šľachtic, Janko nerád zaháľa a je veľký pracant.

  Pri polievaní kvetov v kancelárii neriskuje úraz ako ostatní a jeho absolútne dokonalý hudobný hluch presne zapadá do našej hudobníckej spoločnosti. Aj keď nikdy nebol priamo súčasťou obchodnej štruktúry, s klientmi má bohaté skúsenosti. Ak si naši obchodníci nie sú niečím istí, vedia, že na Janka sa môžu vždy obrátiť. Tlačivá, žiadosti, doklady, skeny…

  Novinky

  Čo sa tohto roku (ne)stalo, hoci sme sa báli

  13 december 2023

  Ako zabezpečiť deťom slušnú budúcnosť

  28 september 2023
  Všetky novinky