Kontaktuje nás


  Vyplňte formulár

  alebo nás kontaktujte

  telefonicky: +421 918 967 101 emailom: hello@comfortfinance.sk

  Mám príliš veľa produktov

  Mám príliš veľa produktov

  Úvery
  Ľudová múdrosť hovorí “Prikrývaj sa len takou perinou, na akú máš.”
  Žiť však v dnešnej dobe bez úverov je skutočný luxus. Existujú dobré a zlé úvery. Za tie dobré v princípe kupujete čosi, čo bude po ich splatení mať vačšiu hodnotu ako suma splátok. Aby to však nebolo jednoduché, aj tie “dobré” môžu byť zle nastavené. Pripravte si zmluvy a spoločne to rozlúskneme.
  Dôchodkové piliere (II., III.)
  Druhý a tretí pilier patria v skladačke dôchodkového zabezpečenia medzi základné súčiastky.
  Drvivá väčšina Slovákov však má II. pilier nastavený nesprávne. Na dôchodku sa tak budú mať paradoxne horšie, než keby sa spoliehali na štátne zabezpečenie.

  Pritom stačí zvoliť správny krížik na zmluve. A to sme sa ešte nepustili do 3. a 4. piliera. Áno, čítate správne. Štvrtého!

  Investície
  Chválime Vaše rozhodnutie. Na Slovensku patríte do elitného klubu.
  S investovaním má u nás stále skúsenosť menšina obyvateľov. A pritom vo svete je to najčastejšia cesta ako sa stať milionárom (predsa len víťazov lotérii a úspešných start-upov je menej ako disciplinovaných investorov).

  Či už je vašim cieľom budovať majetok, alebo ho ochrániť pred infláciou, ste na správnom mieste. A zaujíma Vás, ako to robia skutočne bohatí?

  Poistenia
  Poistenie patrí medzi najviac kontroverzné finančné nástroje.
  Sú ľudia, ktorí naňho nedajú dopustiť, iní majú negatívnu skúsenosť a niektorí ho v snahe ušetriť radšej vôbec nechcú. Pravdou však je, že poistenie je ako padák. Ak ho nemáte vtedy, keď ho potrebujete, je už neskoro.

  Stará alebo nesprávne nastavená poistka však zbytočne odčerpáva peniaze z domáceho rozpočtu a keď dôjde k lámaniu chleba, nasleduje tá často skloňovaná negatívna skúsenosť. Platí, že dobre nastavené životné poistenie a poistenie majetku sú základom stability v domácich financiách. A pritom to nemusí stáť veľa peňazí.

  Novinky

  Čo sa tohto roku (ne)stalo, hoci sme sa báli

  13 december 2023

  Ako zabezpečiť deťom slušnú budúcnosť

  28 september 2023
  Všetky novinky