Kontaktuje nás


  Vyplňte formulár

  alebo nás kontaktujte

  telefonicky: +421 918 967 101 emailom: hello@comfortfinance.sk

  Ako financovať bývanie? Ako zhodnotiť moje úspory? Ako si zvýšIť dôchodok?

  20 apríla, 2023
  Sú presne toto otázky, ktoré momentálne riešite? Potrebujete v nich poradiť a neviete, na koho sa obrátiť? Spoločnosť COMFORT FINANCE, ktorá patrí do skupiny Slovunit od roku 2008, pokrývala doteraz služby súvisiace s poistením. V roku 2021 prešla zásadnou zmenou a nový tím, ktorý do spoločnosti nastúpil, priniesol rozšírenie portfólia finančných služieb. Tie dnes pokrývajú všetky oblasti trhu – poistenie, úvery, leasing, sporenie, investície aj dôchodkové produkty.

  S čím všetkým vám vie spoločnosť COMFORT FINANCE pomôcť?

  • novoročné finančné predsavzatia – ako by mal vyzerať rodinný rozpočet a na čo si v súčasnej dobe dávať pozor? Ktoré témy by som v mojom veku mal už mať vyriešené a čo ma ešte len čaká?
  • financovanie bývania – kupovať/predávať teraz, alebo čakať?
  • čo s aktuálnou úrokovou sadzbou na existujúcej hypotéke – aký bude ďalší vývoj úrokov? Mám refinancovať hneď aj mimo doby fixácie?
  • financovanie automobilov – aký je rozdiel medzi leasingom a úverom a čo je pre mňa výhodnejšie?
  • zhodnotenie úspor – ako dosiahnuť v súčasnej dobe ročný výnos 6% a viac? Je to vôbec možné bez veľkého rizika?
  • ako si zvýšiť dôchodok o 20 % – koľko času ešte na túto tému mám? Ako sa ma dotknú zmeny v 2. pilieri?
  • aktualizácia poistných súm nehnuteľnosti – čo sa stane v prípade poistnej udalosti, ak je moja nehnuteľnosť poistená na nižšiu sumu ako je jej súčasná hodnota?
  • ako ušetriť na životnom poistení – platím za to, čo skutočne potrebujem mať kryté? Čo sa zmenilo, odkedy som zmluvu uzatváral?
  Možno téma financií nepatrí medzi vaše najobľúbenejšie, avšak udalosti posledných rokov ju dostávajú stále viac do popredia, či chceme, alebo nie. Odpovede na bežné otázky – ako financovať bývanie, pripraviť sa na štart vlastnej rodiny, alebo dôchodok sa hľadajú náročnejšie. Zvyšujúce sa ceny a komplikované trhové podmienky priniesli vrásky na čelo mnohých z nás.

  Obráťte sa na našich kolegov zo spoločnosti COMFORT FINANCE, poradia vám vo všetkých hore uvedených finančných záležitostiach.

  Novinky

  Čo sa tohto roku (ne)stalo, hoci sme sa báli

  13 december 2023

  Ako zabezpečiť deťom slušnú budúcnosť

  28 september 2023
  Všetky novinky